zvíře článek diskuze inzerce
Zvířectvo.cz - Komunitní web pro chovatele. Profily zvířat s hodnocením, fotogalerie, diskuze, deník, inzerce.
.

Portál Zvířectvo.cz


Napsal Bildr | bez komentářů | publikováno 4.4.2009 12:55 [úprava 23.4.2009 18:54] | přečteno 2075x

První článek na Zvířectvu musí být pochopitelně o tomto nově vzniklém webu. Rád bych vám ho tedy všem v krátkosti představil.

Zvířectvo je komunitní web zaměřený na všechny chovatele zvířat. Základní funkcí, kterou jim nabízí, je možnost vytváření zvířecích profilů s fotogaleriemi. Ty je potom možné dále spojovat do rodokmenů, nastavovat jim různé statusy nebo třeba o nich diskutovat.

Profily zvířat ovšem není to jediné, co tu najdete. Každý registrovaný uživatel si může vést svůj deník, přičemž články je opět možné párovat se zvířaty. Dále zde naleznete diskuzi rozdělenou do kategorií podle zvířat a také zvířecí inzerci.

Přihlášení uživatelé dále mohou využívat zasílání soukromých vzkazů v rámci webu a také používat hlídacího psa. Ten hlídá akce, které si uživatelé nastaví a pokud nastanou, tak je na ně upozorní.

Web sám je zatím v plenkách, proto budu rád za každou odezvu od vás, uživatelů. Nápady, kritiku, nalezené funkční chyby, překlepy nebo rovnou i hrubky, prostě jakékoliv vzkazy autorovi můžete zaslat formulářem, který se nachází pod odkazem „kontakt" v patce stránky.

Co dodat na závěr. Snad jen tolik, že jste všichni vítáni :-)

Další články autora
Diskuze

Vstoupit do diskuze


Uložit stránku do záložek Linkuj.cz Jagg.cz MediaBlog.cz Bookmarky.cz Vybrali.sme.sk Delicious.com

tisk tisk nahoru